Redding Elementary School honor rolls

Second nine weeks

A Honor Roll

First grade: Treniti Nichole Adair, Khayla Jewel Bishop, Brylee Sue Brewer, Mackenzie Renaie Bryson, Alexis Nicole Collman, Mathew Robert Ray Crum, Gabriel Jacob Davers, Brody Thor Davis, Adalynn Grace Gebhart, Gerzain Gonzalez Aguilar, Dalton Lee Lawyer, Destiny Star Leslie, Jayden Andrew Matlock, Wesley Eli Miller, Mallorie Elizabeth Misamore, Anna Lynn Obermeyer, Gabrielle Lynne Phillips, Landon Matthew Rivera, Kaydee Anne Ruddick, Lainey Miranda Dee Sandlin, Dayton Eugene Smith and Evan Michael Unterseher

Second grade: Josiah Jack Abel, Johnathan William Bowling, Macie Rae-Ann Brewer, Addie May Brock, Cheyenne Lee Campbell, Bryce Matthew Cockerham, Xander Gary Day, Elijah James Downey, Cameron Blaze Driver, Anastaesia Leigh Fields, Madyson Lynn Hicks, James Robert Thomas Hodge, Braxton David Parker, Savanna Dawn Ruane, Jonus Klayton Sandlin, Evah Marie Snyder and Alexys Jade Thompson

Third grade: Justin Broderick Axsom, Shilana Barks, Nicholas James Bowman, Dametreous David Collins, Caden Thomas Harriss, Grace Ashlyn Hattabaugh, Jonas Mitchell Hildreth, William Michael Kratoska, Isabel Ruth Maschino, Avery Nicole Miller, Shayla Leighanne Thompson, Brandon Speed VanDoren, Jocelyn Rose Vaughn and Eliza May Wilson

Fourth grade: Anthony Alfonso Benitez, Samantha Lynn Carter, Madilyn Rose Downey, Carly Marie Kaiser, Zoey Leigh Luedeman, Halie Renee Martinez, Kaitlyn Rae Moss, Emily Michelle Quarles, Lane Michael Schroer, Alexander John Sturgill, Brody David Unterseher and Kaydence Nicole Walker

Fifth grade: Aden Lee Burnside, Brianna Danielle Claxton, Aubrey James Hammond, Millicent Jo Ann Hays, Camryn Elizabeth Hudson, Braydin Dell James Lashley, Rieder Scott MacDonald, Carissa Lynn Newcomb, Hiley Marie Obermeyer, Michael Conrad Proffer, Tavon Demetrius Rivera, Savannah Amanda Rushing and Justin Earl Trumbo

Perfect attendance

Preschool: Bladymir Barradas Gonzalez, Yasir De Jesus Benitez-Mendez, Bradley Michael Brown, Xavier Clemente Dominguez, Jaida Christine De La Fuente Viveros, Eden Anna Marie Galyean, Johnny Mearl Harmon  Jr., Garrett Eli Kindred, Aidan Michael Langford, Chris Anthony Lopez Lopez, Fatima Morales Garcia, Quetzali Romero Lopez,  Josephine Elizabeth Sierman, Camden Dean Sitterding, Jackson Lee Smith, Chelsea Yelitza Solano Pozos, Julio Levi Solano Pozos, Alexander Roger Sons and Itzel Amairani Zarate Lara

Kindergarten: Hayden Jonathon Reed Alcorn, Anthony Jamar Bryant Jr., Gavin William Burnside, Alexus Lily Shae Collins, Oliver Lee Eggersman, Brayleigh Elizabeth Hayes, Leo Brandon Ribeiro Holle, Lakoda Justin Leavy, Cassidie Irene Meek, Grace Carolyn Mullins, Ella Klaire Murray, Garrison Wayne Redlin, Preston Wyatt Ross, Arianna Brielle Sides, Marleigh Renae Stidham, Gregory Owen Tormoehlen, Ansley Rose Wilson and Gabriella Winkler

First grade: Kolton Jay Baughman, Brylee Sue Brewer, Lane Mitchell Carroll, Lyric Marc Chadd, Dakota Warren Cooper, Destanie Leemaree Fields, Stella Marie Fox, Traysean Lee Hawkins, Aiden Jae Holloway, Dalton Lee Lawyer, Callie Rose Meek, Wesley Eli Miller, Mallorie Elizabeth Misamore, Savanna Marie Moore, Wyatt Reed Mosier, Anna Lynn Obermeyer, Weston Malcolm Plumer, Alexis Ann Richart, Landon Matthew Rivera, Weston Dean Root, Kaytlin Grace Stout, Zachary Evan Sturgill and Evan Michael Unterseher

Second grade: Johnathan William Bowling, Macie Rae-Ann Brewer, Cheyenne Lee Campbell, Kylee Marie Cooper, Kayden Michael-Eugene Cox, Cameron Blaze Driver, Anastaesia Leigh Fields, Kathy Irene Francisco, Lillian Faith Halcomb, Preston Kyle Charles Lee Henline, Landon Ray Carter Jones, Keira James Linville, Landen Kyle Lubker, Wesley Andrew Proffer, William Gregory Proffer, Waylon Matthew Robinson, Evah Marie Snyder and Harrison Chalk Wetzel

Third grade: Aiden David Burch, Dametreous David Collins, Caden Thomas Harriss, Grace Ashlyn Hattabaugh, Avery Nicole Miller, Anthony Mullins, Elizabeth Mullins, David Angelo Polbito, Jaylee Ann Reynolds, Kole Michael Roberts, Shantel Nicole Roberts, Brodi Cayden Sitterding, Brandon Speed VanDoren and Jocelyn Rose Vaughn

Fourth grade: Aryanna Kailey Burch, Kevin A. Constantino-Paxtor, Addison Suzanne Lemon, Dominic Richard Longworth, Zoey Leigh Luedeman, Halie Renee Martinez, Logan Prescott McDonald, Miranda Kay Mendez, Jorja Grace O’Neal, Emily Michelle Quarles, Simon Eugene Reyes, Lane Michael Schroer, Alexander John Sturgill and Brody David Unterseher

Fifth grade: Aden Lee Burnside, Makayla Grace Ellis, Braden Christopher Lewis, Jonathan Matthew-Parker Mora, Hiley Marie Obermeyer, Isaac Alfredo Golden Perez, Adelfo Perez-Gonzalez, Audrey Michelle Redlin, Layla Rose-Marie Rigdon, Matthew W Schluckbier and Maria Sebastian-Francisco